Dostarczę Ci skuteczne rozwiązania, aby odkryć potencjał Twoich historii.

Cześć, jestem Ania!

Media społecznościowe

To nie tylko moja praca, ale również pasja. Śledzę trendy i nowości oraz stale podnoszę swoje kompetencje, uczesnticząc w szkoleniach

Copywriting

Wiem, jak tworzyć teksty, które chce się czytać. Projektuję teksty do mediów społecznościowych oraz newslettera.

Projektowanie graficzne

Tworzę czytelne, przyciągające uwagę grafiki, zgodne z zasadami kompozycji. Przed rozpoczęciem pracy zawsze stawiam pytanie "Jaki cel ma spełnić grafika?".

Wordpress & Elementor

Tworzę pięknie wyglądające strony internetowe wizytówki oraz proste sklepy, w których możesz sprzedawać swoje produkty elektroniczne.

Kim jestem?

Nazywam się Ania Winiczeńko. Wiem, że własny biznes to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, ale próba spełnienia marzenia o niezależności i pracy na własnych zasadach.

Moją misją jest pomóc Ci odzyskać radość i satysfakcję z Twoich działań. Pomogę Ci dotrzeć z Twoją historią do odpowiednich osób. Ściągnę z Ciebie odpowiedzialność za działania marketingowe w mediach społecznościowych, co pomoże Ci odzyskać wiele godzin cennego czasu, który możesz przeznaczyć na realizację swoich marzeń.

Dlaczego warto ze mną pracować?

Klienci regularnie wracają do mnie po kolejne usługi i chętnie polecają mnie swoim znajomym. Dlaczego?

Wszechstronność

Mogę pomóc Ci zarówno w tworzeniu treści, grafik, jak i tworzeniu skutecznych strategii. W razie potrzeby oferuję również wsparcie techniczne w prowadzonych działaniach marketingowych.

Kreatywność

Mówią o mnie, że jestem burzą mózgów i skarbnicą konkretów. Widzę potencjał w każdej branży i historii. Każdy projekt to szansa na stworzenie czegoś zupełnie nowego i niezwykłego.

Relacje

Cenię sobie długotrwałe i szczere relacje z moimi klientami, oparte na życzliwości. Oferuję Ci swoje wsparcie w procesie współpracy oraz po jego zakończeniu.

Zaangażowanie

Jestem zaangażowana w projekty i działania moich klientów. Nim zacznę działać, staram się poznać Twój biznes. Działam jako Twoje wsparcie i partner w osiąganiu celów. Twój sukces jest moim sukcesem.

Uczciwość

Wywiązuję się z zawartych umów i z sumiennością angażuję się w działania. W przypadku nagłych wydarzeń, które uniemożliwiają mi dostarczanie materiałów lub realizację usługi, zwracam pieniądze.

Czas

Rozumiem, że czas to cenny zasób. Dbam o to, aby nasza współpraca była efektywna. Działam samodzielnie według mojego know-how, nie angażując Cię bez potrzeby.

Test Gallupa

Test Gallupa określa naturalne talenty i sposoby działania. Ich znajomość pozwala na doskonalenie tego, co mocne, aby wykorzystać to w 100%.

 

Wizjoner

Snuję śmiałe wizje, również na temat Twojego biznesu. Zainspiruję Cię do rozwoju i pomogę wdrożyć wszystkie pomysły w życie.

Intelekt

Godziny spędzone na rozmyślaniu to dla mnie relaks. Również Twój biznes i jego doskonalenie, będą moim tematem do długich analiz.

Maksymalista

Zauważam to, co dobre w Twoim biznesie i znajduję sposoby, jak to udoskonalić oraz wyciągnąć z tego jeszcze więcej. Pracuję na mocnych stronach.

Elastyczność

Łatwo odnajduję się w nagłych sytuacjach, a zmiana napędza mnie do działania. Pomogę Ci przebrnąć przez niespodziewane kryzysy.

Naprawianie

Jestem dociekliwa. Zauważam problemy i szybko odnajduję rozwiązania oraz naprawiam przeszkody, które blokują rozwój Twojego biznesu.

Moją tajną super mocą jest budowanie relacji

Sprawdź opinie zadowolonych klientów

Ania ma ogromną wiedzę i pokłady cierpliwości. Jestem jej dozgonnie wdzięczna, że zdradziła mi tajniki WP i poświęciła mi swój czas i energię. Ania jest profesjonalistką i po prostu inteligentną, fajną babką - wymarzoną osobą do współpracy. Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z jej usług i z ogromną przyjemnością polecę ją innym.

278841941_10227354184175310_8816728847612515094_n
Alicja Romanowska

Wirtualna Asysta & Social Media

Anna jest sumienna i przede wszystkim terminowa. Anna posiada naprawdę szeroki zakres umiejętności. Jest w stanie wykonać zarówno zadania bardziej techniczne, przy WordPressie, e-mail marketingu czy montażu audio i wideo. Jeszcze lepiej działa w projektach kreatywnych z wykorzystaniem grafiki i tekstów.

anna-pro-160
Anna Prończuk-Omiotek

Marketing & Sales consultant

Ania podpowiedziała mi mnóstwo pomysłów na posty i content, doradziła, co poprawić w BIO, sprawdziła używane hasztagi i opisy, podpowiedziała, które działania idą mi najlepiej, a które mogę poprawy lub ulepszyć, a przede wszystkim dodała mi ogromnego kopa do działania. Jeśli zaczynasz swój rozwój na instagramie i często przytłaczaja Cię myśli: "to bez sensu", "moja wiedza się nikomu nie przyda", "nie wiem jak się za to zabrać" - odezwij się do Ani.

paulina-lukaszczyk-opinia
Paulina Łukaszczyk

Grafika & Branding

Jeśli ktoś rozważa outsourcing zarządzania mediami społecznościowymi i szuka osoby, która nie tylko odciąży go w codziennych zadaniach, ale także wniesie dodatkową wartość do jego działalności, gorąco polecam skontaktować się z Anną. Jestem przekonany, że jej umiejętności, profesjonalizm i etyka pracy będą cennym atutem dla każdego, kto zdecyduje się na współpracę z nią.

Digital executives profilowe
Paul Pachowicz

Consulting & Couching

Certyfikaty i szkolenia

Ukończyłam kilka certyfikowanych szkoleń oraz wiele kursów online. Chcę uczyć się od praktyków. Wierzę, że najlepiej uczyć się od tych, którzy dotarli już tam, gdzie i ja chcę być.

Kim jestem prywatnie?

Chcesz poznać mnie lepiej, zobacz co robię po godzinach.

Mama

Jestem mamą dwójki przedszkolaków. Moja codzienność jest pełna radości i miłości, ale również wyzwań i odpowiedzialności. Moje dzieci to moja główna motywacja do działania i pracy nad sobą.

Natura i mindfulness

Najchętniej i najlepiej odpoczywam w otoczeniu przyrody. Lasy, plaże i góry to miejsca w których najchętniej spędzam czas wolny. Praktyka medytacji pozwala mi lepiej poznać siebie i rozwijać skrzydła.

Psychologia i socjologia

Fascynuje mnie ludzki umysł, emocje i interakcje społeczne. Moje zainteresowania pomagają mi zrozumieć innych i lepiej komunikować się na różnych płaszczyznach - zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Marvel girl

Jak kino to najlepiej MCU, jak książka to najchętniej komiks. Moja ulubiona postać to Magneto, a ulubiony film to Civil War.