Sprawdź opinie zadowolonych klientów

Moją tajną supermocą jest budowanie relacji

Klienci do mnie wracają i bez obaw polecają moje usługi dalej. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że dowożę na najwyższym poziomie to, na co się umówiliśmy. Jednak to nie wszystko. Mam też swój sekret, który sprawia, że klienci decydują się na stałą współpracę lub wracają do mnie z kolejnymi zleceniami.

Co jest moją supermocą? Buduję długodystansowe relacje z moimi klientami, staram się zapewnić obsługę na jak najwyższym poziomie i cenię sobie dobrą atmosferę podczas współpracy. Chcę pracować z ludźmi, którzy mają podobne wartości. Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdźmy, czy mamy współny vibe.

*Po zapoznaniu się z Twoją wiadomością wyślę do Ciebie link, pod którym znajdziesz mój kalendarz, aby umówić się na niezobowiązującą bezpłatną konsultację. Wypełnienie formularza pomoże mi lepiej przygotować się do naszego spotkania i zaprezentować Ci najlepsze rozwiązania.

Przekazuję Ani zarówno zlecenia graficzne, jak i copywriterskie. Bez obaw polecam ją klientom, którzy potrzebują strony internetowej opartej na WordPressie. Wiem, że każde zlecenie, niezależnie od jego rodzaju, zostanie wykonane terminowo, sumiennie oraz z wyjątkowym wyczuciem estetyki.

Obserwując Anię przez ostatnie dwa lata, stałam się świadkiem jej przemiany z wirtualnej asystentki w ekspertkę w dziedzinie marketingu w mediach społecznościowych, szczególnie w obszarze tworzenia angażującego contentu.

Add a heading (15)
Anna Pietryka

Automatyzacje & WordPress

Od ponad pół roku współpracuję z Anną i nie wyobrażam sobie budowania mojej marki osobistej bez jej pomocy!

Anna wspiera mnie głównie w działaniach marketingowych i na WordPressie. Nasza współpraca zaczęła się od tworzenia Landing Page wraz ze stroną podziękowania i OTO dla moich webinarów. Po tym pierwszym udanym projekcie wiedziałam, że Anna jest osobą godną zaufania. Od tego czasu zakres naszej współpracy znacznie się poszerzył i bez stresu deleguję Ani nie tylko zadania związane z moją marką, ale również polecam ją jako podwykonawcę w projektach zewnętrznych.

anna-pro-160
Anna Prończuk-Omiotek

Marketing & Sales consultant

Miałem przyjemność współpracować z Anną w roli Social Media Managera i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że jest ona wybitną specjalistką w tej dziedzinie.

Anna nie tylko spełnia podstawowe wymagania związane z zarządzaniem mediami społecznościowymi, ale przekracza je, oferując znacznie więcej niż standardowe podejście. Jednym z najbardziej imponujących aspektów pracy Anny jest jej zdolność do samodzielnego planowania i efektywnej komunikacji z klientami.

Jej podejście do zarządzania mediami społecznościowymi charakteryzuje się nie tylko wysokim poziomem profesjonalizmu, ale także głęboką troską o dobro klienta i ich odbiorców. Anna zawsze stawia potrzeby klientów na pierwszym miejscu, co przekłada się na wyjątkową jakość obsługi i satysfakcję z jej działań.

Digital executives profilowe
Paul Pachowicz

Consulting & Couching

Ania podpowiedziała mi mnóstwo pomysłów na posty i content, doradziła, co poprawić w BIO, sprawdziła używane hasztagi i opisy, podpowiedziała, które działania idą mi najlepiej, a które mogę poprawy lub ulepszyć, a przede wszystkim dodała mi ogromnego kopa do działania.

Ania utwierdziła mnie w tym, że to, co robię jest dobre i wartościowe, a to zdecydowanie było coś czego potrzebowałam w tamtym momencie. Po rozmowie byłam przepełniona radością i motywacją, dlatego konsultację polecam szczególnie jednoosobowym, małym markom.

Jeśli zaczynasz swój rozwój na instagramie i często przytłaczaja Cię myśli: "to bez sensu", "moja wiedza się nikomu nie przyda", "nie wiem jak się za to zabrać" - odezwij się do Ani. Jestem pewna, że nie będziesz żałowac tego czasu. Rozmowa odbywa się w bardzo luźnej, przyjemnej atmosferze, a po jej zakończeniu dokładnie wiesz, jakim obszarem się zająć. Zdecydowanie polecam instagramowe konsultacje z Anią!

paulina-lukaszczyk-opinia
Paulina Łukaszczyk

Grafika & Branding

Współpraca z Anią to czysta przyjemność! Szybko, sprawnie i rzetelnie, czyli to, co lubię najbardziej! 🙂 Myślę, że domkniemy razem nie jeden projekt. Polecam bardzo! Polecam z całego serca! ❤

230074638_4514461091951237_8853937606942956548_n
Monika Trocha

Project Manager & Asana Trener

Ania wspiera moje działania biznesowe w zakresie tworzenia grafik i prowadzenia mediów społecznościowych oraz w zakresie zarządzania moim podcastem IDEAS+LEADERS. Jest profesjonalistka, osobą pełną kreatywności i zaangażowania, ciągle rozwija i doskonali swoje kompetencje. Polecam współpracę z Anią każdemu, kto potrzebuje wsparcia w rozwoju własnego biznesu.

DSC_1653
Elena Pawęta

Podcaster & Business Consultant

Polecam współpracę z Anią, która zawsze wszystko wykonuje na czas, sumiennie i ma super wyczucie graficzne 🙂 Podczas audytu na Instagramie Ania przekazała mi wiele cennych i znaczących sugestii. Współpraca z Anią to super rozwiązanie, jeśli chcesz komuś oddelegować jakieś zadania i mieć pewność, że będzie to zrobione rzetelnie i na czas!

336866363_761873158776068_618274921277973172_n
Agata Feliksiak

Dietetyk

Bardzo polecam współpracę z Anią, która jest nastawiona na potrzeby biznesowe klienta oraz jego specyfikę. Miałam przyjemność pracować z Anią przy tworzeniu grafik. Dużą wartością ze współpracy z Anią jest jej proaktywna postawa. Ania bardzo dobrze doradzić oraz podpowie najlepsze rozwiązanie. Terminowa, rzetelna, profesjonalna wirtualna asystenta.

dr_kasia_piotrowska
Dr Kasia Piotrowska

Marketing

Polecam Anię. Współpraca z nią to czysta przyjemność. Tworzyłam moją stronę internetową, była przy tym bardzo cierpliwa oraz doradzała w wielu kwestiach, o których nie miałam pojęcia. Później wielokrotnie współpracowałyśmy. Zawsze wywiązuje się z powierzonych obowiązków i robi to sumienie i szybko co w tej branży jest ważne 🙂Z audytu na pewno skorzystam ponownie za jakiś czas, teraz już dla innego profilu mojej działalności. Polecam z całego serca! ❤

317079458_10210602439292731_1899818441478780512_n
Edyta Nowicka

Psychodietetyka

Jestem niesamowicie zadowolona ze współpracy z Anią i dlatego mocno polecam współpracę z nią. Jest niesamowicie sumienna, zaangażowana i dotrzymuje terminów. Sam kontakt również jest niesamowicie przyjemny, a jej prace są zawsze na najwyższym poziomie. Takiej jakości usług i profesjonalizmu, nie znajdziecie dziś na rynku. Nie czekajcie, nie traćcie czasu, zgłoście się do Ani, a nie będziecie żałować 😊

278399098_4773788892732878_2669121825503816750_n
Aneta Rajska-Valtere

Social Media

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po konsultacji z Tobą. Byłaś super przygotowana, jeśli chodzi o research mojego konta i w bardzo fajny sposób pokazałaś mi jak mogę usprawnić i ulepszyć moje social media. 😍👌 Z pewnością skorzystam z Twoich rad, wskazówek i pomysłów bo były naprawdę trafione 🙂 Mam nadzieję, że to zaowocuje dobrymi wynikami, dzięki Tobie wiem, że jestem na dobrej drodze! 😍🙂

opinia-bez-zdjecia (1)
Justyna FitKarotka

Dietetyk

Miałam szczęście, że Ania udzieliła mi konsultacji i wsparcia technicznego w zakresie WordPressa. Ania ma ogromną wiedzę i pokłady cierpliwości. Jestem jej dozgonnie wdzięczna, że zdradziła mi tajniki WP i poświęciła mi swój czas i energię. Ania jest profesjonalistką i po prostu inteligentną, fajną babką - wymarzoną osobą do współpracy. Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z jej usług i z ogromną przyjemnością polecę ją innym.

278841941_10227354184175310_8816728847612515094_n
Alicja Romanowska

Wirtualna Asysta

Zdecydowałam się na usługi Ani w kwestii audytu Instagrama z polecenia koleżanki z branży. I polecajka jak najbardziej trafna- jestem bardziej niż zadowolona ze współpracy z Anią!

Przede wszystkim, bardzo sprawny kontakt, wszystko jasne, przemiła atmosfera. Ania była bardzo dobrze przygotowana do naszej wideo-konsultacji, podczas której prezentowała mi rezultaty audytu mojego profilu. Jej uwagi były bardzo trafne, dały mi naprawdę dużo do myślenia. Odpowiedziała na wiele moich pytań i wątpliwości, przekazała świeże pomysły na treści.

Na koniec przesłała mi przygotowaną przez siebie prezentację na e-mail, wraz z innymi przydatnymi informacjami. Powoli i stopniowo wdrażam wszystkie wskazówki Ani i już zauważyłam że działają- moje konto społecznościowe zdecydowanie zyskuje 🙂 Z audytu na pewno skorzystam ponownie za jakiś czas, teraz już dla innego profilu mojej działalności. Polecam z całego serca! ❤

aleksandra_jarzemska
Aleksandra Jarzemska

Grafika

*Po zapoznaniu się z Twoją wiadomością wyślę do Ciebie link, pod którym znajdziesz mój kalendarz, aby umówić się na niezobowiązującą bezpłatną konsultację. Wypełnienie formularza pomoże mi lepiej przygotować się do naszego spotkania i zaprezentować Ci najlepsze rozwiązania.