Chcesz zlecić prowadzenie

Social Media?

Chcesz, aby Twoje profile w mediach społecznościowych tętniły życiem i realizowały Twoje cele biznesowe, ale nie chcesz inwestować swojego czasu?

Zleć obsługę mediów społecznościowych i ciesz się efektami!

Czy obsługa Social Media to usługa, która pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy?

Jest to rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu i chęci na działania w Social Media, ale chciałyby prowadzić skuteczną komunikację swojej marki w mediach społecznościowych.

Chcesz zbudować silną markę w mediach społecznościowych.

Brakuje Ci czasu na zarządzanie kontami społecznościowymi

Tworzysz bloga, podcast lub kanał YouTube i chcesz promować treści w SoMe.

Oczekujesz raportów oraz analizy efektywności działań w social media.

Wybierz inną ofertę jeśi:

Masz zapał i czas, aby działać samodzielnie, potrzebujesz kilku wskazówek, jak robić to lepiej i efektywniej.

Chcesz natychmiastowych rezultatów. Social media budują zaufanie i dają efekty, ale wymagają czasu.

Nie planujesz regularnej komunikacji w Social Media i chcesz skupić się na innych kanałach marketingowych.

Masz mocno ograniczony budżet. Istnieją bardziej ekonomiczne opcje wsparcia w obsłudze Social Media.

Co zyskujesz, korzystając
z usługi?

Media społecznościowe to potężne narzędzie, które pomoże Ci w sprzedaży oraz budowaniu wizerunku Twojej firmy. Jednak prowadzenie skutecznych działań w mediach społecznościowych wymaga czasu, umiejętności i wiedzy.

Jeśli brakuje Ci przestrzeni, aby samodzielnie zarządzać swoimi kanałami społecznościowymi, skorzystanie z usługi prowadzenia mediów społecznościowych może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Skoncentruj się na tym, co robisz najlepiej, a ja zajmę się Twoimi mediami społecznościowymi.

Analizę Twoich działań

Zaczynamy od analizy Twoich obecnych działań biznesowych i marketingowych. Na podstawie wyników analizy opracowujemy strategię, która pozwoli Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.

Strategię obecności w Social Media

Otrzymujesz dokument z opracowaną specjalnie dla Twojej firmy strategią obecności w Social Media. Jest ona dostosowana do Twoich celów biznesowych, docelowej grupy klientów i branży.

Gotowe posty wraz z wizualizacjami

Już nie musisz się martwić o tworzenie angażujących treści. Dostarczam Ci kalendarz publikacji w którym otrzymujesz gotowe treści wraz z grafikami bądź wideo. Masz stały dostęp do treści, a ja biorę pod uwagę wszystkie Twoje sugestie.

Raporty i analiza działań

Regularnie dostarczam Ci raporty z Twoich działań w mediach społecznościowych. Raporty zawierają szczegółowe informacje o Twoich wynikach, dzięki czemu możesz monitorować postępy i podejmować kolejne działania.

Moją tajną super mocą jest budowanie relacji

Sprawdź opinie zadowolonych klientów

Ania wspiera moje działania biznesowe w zakresie tworzenia grafik i prowadzenia mediów społecznościowych oraz w zakresie zarządzania moim podcastem IDEAS+LEADERS. Jest profesjonalistka, osobą pełną kreatywności i zaangażowania, ciągle rozwija i doskonali swoje kompetencje. Polecam współpracę z Anią każdemu, kto potrzebuje wsparcia w rozwoju własnego biznesu.

DSC_1653
Elena Pawęta

Podcaster & Business Consultant

Ania podpowiedziała mi mnóstwo pomysłów na posty i content, doradziła, co poprawić w BIO, sprawdziła używane hasztagi i opisy, podpowiedziała, które działania idą mi najlepiej, a które mogę poprawy lub ulepszyć, a przede wszystkim dodała mi ogromnego kopa do działania. Jeśli zaczynasz swój rozwój na instagramie i często przytłaczaja Cię myśli: "to bez sensu", "moja wiedza się nikomu nie przyda", "nie wiem jak się za to zabrać" - odezwij się do Ani.

paulina-lukaszczyk-opinia
Paulina Łukaszczyk

Grafika & Branding

Bardzo polecam współpracę z Anią, która jest nastawiona na potrzeby biznesowe klienta oraz jego specyfikę. Miałam przyjemność pracować z Anią przy tworzeniu grafik. Dużą wartością ze współpracy z Anią jest jej proaktywna postawa. Ania bardzo dobrze doradzić oraz podpowie najlepsze rozwiązanie. Terminowa, rzetelna i profesjonalna.

278264421_103517855672447_4271474343344137483_n
Kasia Piotrowska

Digital marketing

Jednym z najbardziej imponujących aspektów pracy Anny jest jej zdolność do samodzielnego planowania i efektywnej komunikacji z klientami. Jej podejście do zarządzania mediami społecznościowymi charakteryzuje się nie tylko wysokim poziomem profesjonalizmu, ale także głęboką troską o dobro klienta i ich odbiorców. Anna zawsze stawia potrzeby klientów na pierwszym miejscu, co przekłada się na wyjątkową jakość obsługi i satysfakcję z jej działań.

Digital executives profilowe
Paul Pachowicz

Consulting & Couching

Obsługa Social Media

3 pakiety dostosowane do Twojego budżetu i potrzeb. Nową usługą skrojoną pod potrzeby moich klientów jest „paczka postów”. Otrzymujesz ode mnie gotowe pliki z tekstami i grafikami do samodzielnego wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Paczka postów
Usługa obejmuje jednorazowe stworzenie postów do publikacji w Social Media do samodzielnej publikacji
60 minut konsultacji, na których poznam Twoją markę
Research z analizą konkurencji
8 tekstów do publikacji w Social Media
8 wizualizacji (grafiki, animacje, wideo) do postów
Strategia obecności w Social Media
Usługa jednorazowa. Po stworzeniu planu działania w kolejnych miesiącach możemy przedłużyć współpracę na zasadach pakietu "Obsługa Social Media".
Audyt konta
Spotkanie warsztatowe z analizą Twojej grupy docelowej, wartości marki i stylu komunikacji
120 minut konsultacji
Dokument ze spisaną strategią działań w Social Media
Wsparcie w optymalizacji profilu pod cele biznesowe
4 zweryfikowane przez Ciebie wpisy z grafikami lub wideo
Wsparcie w sytuacjach kryzysowych
Opcjonalnie: Przygotowanie spójnej identyfikacji wizualnej dla komunikacji w Social Media
Obsługa Social Media
Usługa dla osób, które skorzystały z pakietu zawierającego stworzenie strategii obecności w Social Media lub posiadają już opracowany dokument
90 minut konsultacji
12 zweryfikowanych przez Ciebie tekstów do publikacji w Social Media
12 zweryfikowanych przez Ciebie wizualizacji (grafiki, animacje, wideo) do postów
Wsparcie w sytuacjach kryzysowych
Comiesięczny raport i analiza statystyk

*Po zapoznaniu się z Twoją wiadomością wyślę do Ciebie link, pod którym znajdziesz mój kalendarz, aby umówić się na niezobowiązującą bezpłatną konsultację. Wypełnienie formularza pomoże mi lepiej przygotować się do naszego spotkania i zaprezentować Ci najlepsze rozwiązania.

Jak wygląda proces współpracy?

Kompleksowa obsługa mediów społecznościowych to proces, który wymaga czasu, zaangażowania i współpracy. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, ważne jest, aby wszystkie strony wiedziały, dokąd zmierzamy i jaki jest nas cel.

01. Brief i onboarding

Pierwszy etap naszej współpracy jest dla Ciebie najbardziej wymagający. To czas, kiedy musisz przekazać mi maxymalnie dużo informacji o swoim biznesie. Na początku poproszę Cię o wypełnienie formularza. Następnie spotkamy się na rozmowie, podczas której porozmawiamy o Twojej marce, grupie docelowej, usługach lub produktach i przedewszystkim o Twoich celach biznesowych.

03. Proces tworzenia

Na tym etapie przygotowuję kalendarz publikacji na następny miesiąc. Po Twojej akceptacji zaczynam tworzyć wpisy oraz grafiki i wideo. Prawdopodobnie będę potrzebowała od Ciebie dodatkowych materiałów jak zdjęcia lub filmy, które chcesz wykorzystać w mediach społecznościowych. Masz stały dostęp do stworzonych przeze mnie treści, jestem otwarta na Twoje sugestie i propozycje.

02. Przygotowanie strategii

Drugi etap współpracy to przede wszystkim moje działanie. Przygotuję dokument w którym zaproponuję strategię działań w Social Media. Co zawiera strategia? Na początku znajdziesz część z informacjami, które uzyskałam od Ciebie, dotyczącymi grupy docelowej, usługi czy produktu. Druga część dotyczy przede wszyskim obceności w Social Mediach. Kanałów i formatów, które wykorzystamy, kalendarza postów i lini komunikacyjnych.

04. Działania i raportowanie

Na tym etapie dzieją się różne rzeczy w zależności od wybranego przez Ciebie pakietu. Publikuję treści w regularnych odstępach czasu, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zarządzam aktywnością na Twoich kanałach społecznościowych, odpowiadamy na komentarze i wiadomości od użytkowników. Dostarczam Ci raporty z przeprowadzonych działań.

Najczęściej zadawane pytania

Główną komunikację marki zazwyczaj prowadzimy na Facebooku, Instagramie lub LinkedIn. Wspólnie decydujemy o włączeniu platform wspierających np. TikTok, Pinterest czy X. 

Tworzę formaty dostosowane do Twoich potrzeb. Świetnie czuję się w tematach graficznych więc chętnie tworzę posty z grafiką lub karuzelą.

Jeśli dostarczysz mi materiały wideo zajmę się również montażem krótkiej formy  np. Reels lub TikTok. Możemy stworzyć również materiały wideo wykorzystując Twoje nagranie np. z YouTube lub webinaru. Ostatnią opcją skorzystania z materiałów stockowych.

Nie jestem operatorem kamery, ani fotografem. Dodatkowo z większością klientów pracuję zdanie. Nierzadko mieszkamy na dwóch różnych końcach Polski. 

Dla klientów lokalnych istnieje możliwość spotkania się na sesji nagraniowowo — zdjęciowej. Jest to jednak usługa dodatkowo płatna.  W której uczestniczy również fotograf / filmowiec.

To zależy od naszych ustaleń.  Zazwyczaj proponuję rozwiązanie obejmujące 3 posty w tygodniu.  Czujesz, że to za dużo lub za mało? Porozmawiajmy! Możemy umówić sie na inną częstotliwość publikacji.

Pod koniec miesiąca przekazuję raporty dotyczące moich działań (ile postów przygotowałam) oraz ogólnych statystyk konta. 

Raporty generuję, korzystając z narzędzia metricool.

W tabeli z pakietami podałam Ci przykładową wycenę. W zależności od końcowych ustaleń (ilość publikacji, wybór platform, zakres obowiązków) ta wycena będzie się różnić i jest ustalana indywidualnie.

Ceny paczek postów zaczynają się od 1200 zł, natomiast pełna obsługa Social Media to inwestycja minimum 2000 zł. 

Tworząc treści do mediów społecznościowych wykorzystuję szereg różnych narzędzi. 

  • Google Docs — do tworzenia strategii, szkiców postów, procedur i checklist
  • Arkusze Google — do planowania kalendarza postów
  • Canva, Gimp oraz Photopea — tworzenie grafik, PDF-ów, bannerów
  • Kapwing — obróbka wideo, dodwanie napisów, waveformy 
  • Microsoft Clipchamp — szybka, prosta obrobka wideo
  • CupCut — edycja wideo z poziomu telefonu
  • Audacity — obróbka audio
  • Meta Business Suit — planowanie postów w obrębie środowiska Meta
  • Metricool – planowanie postów i raportowanie działań

Czas współpracy określamy indywidualnie.  Musisz pamiętać, że osiągniecię efektów w Social Media wymaga czasu. 

Minimum, które proponuję to 3 miesiące, ale…..

Jesli z jakichkolwiek powodów nie jesteś zadowolony / zadowolona z usługi to możemy zakończyć współpracę w dowolnym momencie. 

Nie tworzę kampanii reklamowych w obrębie środowiska Meta, ani w żadnym innym.

Usługa, którą mogę Ci zaproponować i którą polecam to płatne promowanie postów, aby osiągnąć jeszcze lepsze i szybsze rezultaty.

Oczywiście! Obsługa mediów społecznościowych jest usługą niezwykle indywidualną, dlatego jestem otwarta na dostosowanie jej do Twoich potrzeb.

Podczas wstępnej konsultacji rozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. To na tej podstawie przygotuję dla Ciebie ostateczną decyzję.

W przypadku kompleksowej usługi obsługi mediów społecznościowych podpisujemy długoterminową usługę. Możesz wypowiedzieć umowę z końcem miesiąca.

Usługa „Paczka Postów” jest jednorazowa i przy jej realizacji nie podpisujemy umowy długoterminowej.

Najchętniej współpracuję z biznesami usługowymi ( dietetyk, trener, psycholog, konsultant, nauczyciel itp.).

Jeśli działasz w innej branży skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły współpracy.

To jasne jak słońce! Nie tylko biorę pod uwagę wszystkie Twoje sugestie na etapie tworzenia treści, ale również masz wgląd do gotowych treści i śmiało możesz sugerować wprowadzenie zmian. 

Jeśli chodzi o teksty to są one po mojej stronie. Tworzę je na podstawie materiałów podesłanych przez Ciebie lub własnego researchu.

Proszę Cię o dostarczenie zdjęć Twoich, Twojego produktu lub zespołu.  Jeśli chcesz zlecić mi montowanie wideo, po Twojej stronie jest dostarczenie nagrań. 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jest wiele zmiennych. 

Pierwsze widoczne rezultaty można zazwyczaj zauważyć po 60 – 90 dniach regularnych działań. 

Chcesz porozmawiać i dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, dzięki któremu dowiem się o Tobie więcej i będę miała możliwość przygotować się do spotkania. Po zapoznaniu się z Twoją wiadomością wyślę do Ciebie link pod którym znajdziesz mój kalendarz, aby umówić się na bezpłatną konsultację. 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych