A co gdybym powiedziała Ci, że masz wszystko, aby

osiągnąć sukces?

Media społecznościowe to nie czarna magia. Możesz nauczyć się wszystkiego, co jest Ci potrzebne, aby rozwijać swój biznes lub markę osobistą w sieci.

Czy szkolenia i konsultacje to usługa, która pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy?

Jest to rozwiązanie dla osób, które mają czas i chęci na samodzielne działania. Nie zrobię nic za Ciebie, ale dam Ci wiedzę i wszystkie narzędzia do skutecznego działania w mediach społeczenościowych.

Ta opcja jest dla Ciebie jeśli:

Chcesz promować swój biznes lub markę osobistą w mediach społecznościowych.

Masz czas i chęci, aby prowadzić samodzielne działania.

Potrzebujesz wiedzy i wskazówek, jak zwiększyć skuteczność działań.

Dopiero zaczynasz lub działasz od jakiegoś czasu, ale nie widzisz efektów.

Wybierz inną ofertę jeśi:

Media społecznościowe nie są dla Ciebie ważne i wolisz skupić swoje działania np. na newsletterze.

Brakuje Ci czasu na wdrożenie wskazówek i liczysz, że wszystko zrobi się samo.

Masz wiedzę, ale szukasz czegoś co usprawni i przyspieszy Twoje działania i odciąży z części zadań.

Świetnie znasz media społecznościowe i Twoje działania przynoszą oczekiwane rezultaty.

Co zyskujesz, korzystając
z usługi?

Decydując się na audyt lub szkolenia dostajesz spersonalizowane wskazówki oraz narzędzia niezbędne do tego, aby działać samodzielnie i realizować założone cele.

Moje klientki potwierdzają, że konsultacje pomagają im na nowo spojrzeć na swoje działania i nabrać wiatru w skrzydła. Podczas spotkań podpowiadam Ci, co warto zmienic, ale przede wszystkim skupiamy się na Twoich mocnych stronach i na tym, co już teraz robisz dobrze, aby wyciągnąć z tych działań jeszcze więcej.

Analiza Twoich działań

Konsultacje i szkolenia w każdym z pakietów poprzedzone są dogłębną analizą Twoich dotychczasowych działań. Na jej podstawie dobieram elementy spotkań, tak aby były one dla Ciebie jak najbardziej wartościowe.

Spojrzenie z boku

Jako specjalista w swojej dziedzinie możesz doświadczać syndromu oszusta i klątwy wiedzy. Jako osoba z zewnątrz podpowiem, co jest ciekawe i wartościowe dla osoby niebędącej specjalistą w Twojej branży.

Moje know-how

Media społecznościowe to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. Pierwsze działania biznesowe w Social Media prowadziłam już w 2015 roku. Od 3 lat zajmuję się tym na pełen etat. Stale się szkolę, podnoszę swoje kompetencje i śledzę nowości.

Konkretne wskazówki i inspiracje

Po spotkaniach przesyłam Ci prezentacje szkoleniową, plik z audytem Twojego konta oraz pomysły i inspiracje na posty, które możesz wykorzystać w swoich działaniach.

Moją tajną super mocą jest budowanie relacji

Sprawdź opinie zadowolonych klientów

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po konsultacji z Tobą. Byłaś super przygotowana, jeśli chodzi o research mojego konta i w bardzo fajny sposób pokazałaś mi jak mogę usprawnić i ulepszyć moje social media. 😍👌 Z pewnością skorzystam z Twoich rad, wskazówek i pomysłów bo były naprawdę trafione 🙂 Mam nadzieję, że to zaowocuje dobrymi wynikami, dzięki Tobie wiem, że jestem na dobrej drodze! 😍🙂

opinia-bez-zdjecia (1)
Justyna Fitkarotka

Dietetyka

Ania podpowiedziała mi mnóstwo pomysłów na posty i content, doradziła, co poprawić w BIO, sprawdziła używane hasztagi i opisy, podpowiedziała, które działania idą mi najlepiej, a które mogę poprawy lub ulepszyć, a przede wszystkim dodała mi ogromnego kopa do działania. Jeśli zaczynasz swój rozwój na instagramie i często przytłaczaja Cię myśli: "to bez sensu", "moja wiedza się nikomu nie przyda", "nie wiem jak się za to zabrać" - odezwij się do Ani.

paulina-lukaszczyk-opinia
Paulina Łukaszczyk

Grafika & Branding

Bardzo polecam współpracę z Anią, która jest nastawiona na potrzeby biznesowe klienta oraz jego specyfikę. Miałam przyjemność pracować z Anią przy tworzeniu grafik. Dużą wartością ze współpracy z Anią jest jej proaktywna postawa. Ania bardzo dobrze doradzić oraz podpowie najlepsze rozwiązanie. Terminowa, rzetelna i profesjonalna.

278264421_103517855672447_4271474343344137483_n
Kasia Piotrowska

Digital marketing

Przede wszystkim, bardzo sprawny kontakt, wszystko jasne, przemiła atmosfera. Ania była bardzo dobrze przygotowana do naszej wideo-konsultacji, podczas której prezentowała mi rezultaty audytu mojego profilu. Jej uwagi były bardzo trafne, dały mi naprawdę dużo do myślenia.

aleksandra_jarzemska
Aleksandra Jarzemska

MLM sales

Szkolenia i konslutacje z audytem Social Media

Szkolenia i konsultacje dostępne są w trzech wybranych opcjach. Możesz wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję. W wersji minimum spotykamy się raz, a ty wychodzisz ze spotkania z listą wskazówek i inspiracji do dalszych działań. Najwyższy pakiet to aż 9 spotkań poświęconych Twojej działalności w mediach społecznościowych.

Audyt profilu + podsumowanie w formie konsultacji ze wskazówkami
90 minut konsultacji na której prezentowane są wnioski z audytu
Audyt 10 postów z ostatnich 3 miesięcy
Wskazówki dotyczące optymalizacji konta pod wyszukiwarkę
Analiza feedu i grafik
Analiza hashtagów i słów kluczowych
10 propozycji na tematy postów
Pakiet indywidualnych szkoleń tematycznych dopasowanych do Ciebie
Szkolenia poprzedzone są audytem konta, aby prezentowane treści były jak najbardziej dopasowane do Ciebie
Konsultacja 1) Strategia w mediach społecznościowych, czyli jak Instagram / LinkedIn może spełniać cele biznesowe?
Konsultacja 2) Tworzenie treści, czyli jak pisać, żeby chcieli czytać i komentować?
Konsultacja 3) Tworzenie grafik i wizualizacji, czyli co się klika w internecie?
Prezentacje szkoleniowe oraz plik z audytem
Wsparcie w sytuacjach kryzysowych
Istnieje również możliwość umówienia się na jedno wybrane szkolenie
Pakiet indywidualnych szkoleń tematycznych + 6 miesięczne wsparcie
Szkolenia poprzedzone są audytem konta, aby prezentowane treści były jak najbardziej dopasowane do Ciebie
Konsultacja 1) Strategia w mediach społecznościowych, czyli jak Instagram / LinkedIn może spełniać cele biznesowe?
Konsultacja 2) Tworzenie treści, czyli jak pisać, żeby chcieli czytać i komentować?
Konsultacja 3) Tworzenie grafik i wizualizacji, czyli co się klika w internecie?
Prezentacje szkoleniowe oraz plik z audytem
Wsparcie w sytuacjach kryzysowych
6 indywidualnych konsultacji, 60-minutowych, rozłożonych na okres 6 miesięcy

*Po zapoznaniu się z Twoją wiadomością wyślę do Ciebie link, pod którym znajdziesz mój kalendarz, aby umówić się na niezobowiązującą bezpłatną konsultację. Wypełnienie formularza pomoże mi lepiej przygotować się do naszego spotkania i zaprezentować Ci najlepsze rozwiązania.

Jak wyglądają konsultacje?

Dowiedz się więcej o poszczególnych szkoleniach i konsultacjach. Sprawdź, czy będą dla Ciebie pomocne.  

Konsultacja z audytem

To jednorazowe spotkanie online, które poprzedzam dogłębną analizą Twoich działań. W trakcie konsultacji omawiamy mocne i słabe strony Twojego profilu. Dostarczam Ci konkretne wskazówki i inspiracje oraz plik z propozycjami na tematy, które możesz porszyć w swoich postach.

Tworzenie treści

Intensywne szkolenie podczas którego omówimy różne formaty treści w mediach społecznościowych. Opowiem Ci o podstawach copywritingu oraz pokażę, jak sztuczna inteligencja może wspierać Cię w procesie tworzenia treści. Pokażę Ci jak stworzyć kalendarz treści oraz gdzie szukać inspiracji do swoich działań.

Strategia i optymalizacja

Spotkanie podczas którego skupiamy się na Twojej grupie docelowej i Twoich wyróżnikach. Pokażę Ci, jak możesz stworzyć własną strategię Social Media. Dodatkowo zoptymalizujemy Twoje konto pod wyszukiwarkę oraz podpowiem Ci, co warto do niego dodać przed następnym spotkaniem.

Grafiki i wizualizacje

Czas na pochylenie się nad warstwą wizualna Twojego profilu. Opowiem Ci o tym, jak dobierać kolory i fonty oraz poznasz podstawy projektowania grafik do Social Media. Skupimy się też na formacie wideo oraz dopasowaniu Twoich filmów pod cele biznesowe. Czy podązanie za trendmi to najlepsza droga?

Skrócona Agenda Szkoleń

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz, jakie tematy poruszamy podczas spotkań tematycznych. Każdą współpracę rozpoczynam od audytu Twojego konta i ostateczny kształt szkolenia dopasowuję do Twoich potrzeb.

Strategia w Mediach Społecznościowych

Tworzenie skutecznych
treści

Tworzenie grafik
i wizualizacji

Chcesz porozmawiać i dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, dzięki któremu dowiem się o Tobie więcej i będę miała możliwość przygotować się do spotkania. Po zapoznaniu się z Twoją wiadomością wyślę do Ciebie link pod którym znajdziesz mój kalendarz, aby umówić się na bezpłatną konsultację. 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych